E.  Ketac Molar Easymix  /12,5g +...

E. Ketac Molar Easymix /12,5g + 8,5ml/

0000000497
Dostępny
202,00 zł
Brutto
Ketac Molar Easymix to szkło-jonomerowy materiał do wypełnień w granulkach, przeznaczony do ręcznego mieszania.

 

Zalety: doskonała odporność na ściskanie i zgięcia - zmniejsza ryzyko pękania wypełnienia; adhezja do szkliwa i zębiny - idealna do stosowania w technikach minimalnie inwazyjnych i metodzie ART; długoterminowe uwalnianie fluoru; utrzymywanie doskonałej szczelności brzeżnej wypełnień; widoczność na zdjęciach RTG.

Wskazania: wypełnienia niewielkich ubytków klasy I; tymczasowe, długoczasowe wypełnienia ubytków w zębach bocznych; wypełnienia ubytków wszystkich klas w zębach mlecznych (jako zamiennik amalgamatu); odbudowa zębów pod uzupełnienia protetyczne; podkład pod wypełnienia z materiałów kompozytowych i amalgamatu.

Dodatkowo proszek w granulkach ułatwia i przyśpiesza odmierzanie, mieszanie i aplikację: mniejsza spoistość - bardziej dokładne odmierzanie proszku wpływa na pewność i powtarzalność efektów leczenia; zwiększona hydrofilność - płyn wchłania się szybciej, przyspieszając i ułatwiając mieszanie; łatwość postępowania - granulki zmniejszają kleistość i pylenie w porównaniu z innymi szkło-jonomerami.

Dostępny kolory: A3.

PRODUCENT
3M ESPE
7 Przedmioty
Nowy produkt
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej