Inne

ZD.  Końcówka skal....
Ostatnie sztuki w magazynie
69,00 zł
Służydo Re-Endo oraz do usuwania twardych materiałów z kanałów korzeniowych. Posiada nasyp diamentowy oraz spray wodny Przeznaczona do pracy na urządzeniach systemu NSK, DTE i Satelec
ZM.  Termometr bezdotykowy...
Dostępny
189,00 zł
Termometr Microlife jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami.
ZM.  Pulsoksymetr
Dostępny
Inne

ZM. Pulsoksymetr

0000014192
69,00 zł
Wysokiej jakości napalcowy pulsoksymetr przeznaczony do pomiaru SpO2 i PR zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Posiada czytelny wyświetlacz OLED z różnymi poziomami jasności, prezentacją fali pletyzmograficznej oraz charakteryzuję solidnością wykonania.
ZM.  Termometr bezdotykowy
Dostępny
79,00 zł
Nie wymaga dotykania osoby badanej więc nie wymaga odkażania i dezynfekcji.Termometr pozwala na dokładny pomiar w szybkim czasie. Dokładność: ±0.2°C w zakresie 35.0°C~42.0°C przy temperaturze otoczenia 15°C~35°C. Czas pomiaru: około 1 sekundy.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej