Inne

ZD. Olej Neo-Dental
Dostępny
Inne

ZD. Olej Neo-Dental

0000001795
31,82 zł
Wysokiej jakości olej w aerozolu, przeznaczony do regularnej konserwacji i czyszczenia turbinowych końcówek stomatologicznych, prostnic i kątnic.
ZD. Żarówka Halogen. 12V...
Dostępny
54,33 zł
Żarówka dentystyczna, do polimeryzacji (do utwardzania wypełnień dentystycznych światłoutwardzalnych) z odbłyśnikiem MR 11 (średnica: 35 mm) Parametry: 12V; 75W; mocowanie: G5,3-4,8 Żywotność żarówki: 25 godzin Biała powłoka
ZD. Końcówka skalera...
Ostatnie sztuki w magazynie
52,69 zł
Końcówka do skalera PD3 - usuwanie kamienia poddziąsłowego oraz irygacja głębokich kieszonek Końcówka z irygacją Przeznaczona do pracy na urządzeniach systemu NSK, DTE i Satelec
ZD. Końcówka skalera...
Ostatnie sztuki w magazynie
52,69 zł
Końcówka skalera GD3 Satelec/NSK/DTE Końcówka do skalera GD3 - usuwanie kamienia naddziąsłowego, poddziąsłowego oraz z przestrzeni międzyzębowych Końcówka z irygacją Przeznaczona do pracy na urządzeniach systemu NSK, DTE i Satelec
ZD. Olej NSK 550ml Hi...
Dostępny
86,71 zł
Olej w aerozolu do końcówek NSK Zawsze smaruj przed sterylizacją w autoklawie. Smaruj przez 2-3 sek. aż olej przemyje całą końcówkę i wyjdzie czysty na zewnątrz. Zapewnia długą żywotność łożysk oraz całej końcówki.
ZD. Myjka Ultradźwiękowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
179,00 zł
Oprócz bardzo wysokiej skuteczności mycia i docierania do najbardziej niedostępnych szczegółów mycie przy pomocy ultradźwięków nie powoduje absolutnie żadnych uszkodzeń mechanicznych mytych przedmiotów.
ZD. Końcówka skal....
Ostatnie sztuki w magazynie
62,93 zł
Służydo Re-Endo oraz do usuwania twardych materiałów z kanałów korzeniowych. Posiada nasyp diamentowy oraz spray wodny Przeznaczona do pracy na urządzeniach systemu NSK, DTE i Satelec
ZM. Termometr bezdotykowy...
Dostępny
189,00 zł
Termometr Microlife jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami.
ZM. Pulsoksymetr
Dostępny
Inne

ZM. Pulsoksymetr

0000014192
69,00 zł
Wysokiej jakości napalcowy pulsoksymetr przeznaczony do pomiaru SpO2 i PR zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Posiada czytelny wyświetlacz OLED z różnymi poziomami jasności, prezentacją fali pletyzmograficznej oraz charakteryzuję solidnością wykonania.
ZM. Termometr bezdotykowy
Dostępny
79,00 zł
Nie wymaga dotykania osoby badanej więc nie wymaga odkażania i dezynfekcji.Termometr pozwala na dokładny pomiar w szybkim czasie. Dokładność: ±0.2°C w zakresie 35.0°C~42.0°C przy temperaturze otoczenia 15°C~35°C. Czas pomiaru: około 1 sekundy.
ZD. Myjka Ultradźwiękowa... ZD. Myjka Ultradźwiękowa... 2
Dostępny
518,00 zł
Myjka ultradźwiękowa do dezynfekcji akcesoriów kosmetycznych, a w szczególności głowic do mikrodermabrazji, frezów itp. oraz narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych. Myjki mają szerokie zastosowanie i sprawdzą się tylko w kosmetologii czy medycynie.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej