Frezarki

ZN.  Frezarka JD700/Sprint...
Ostatnie sztuki w magazynie
189,00 zł
Urządzenie kosmetyczne dedykowane do zabiegów manicure . Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 30000 obrotów/min. Odbywa się z poziomu bazy jak i pedałem nożnym i zapewnia pełen komfort pracy. Sku: 128660
ZN.  Frezarka Saeyang...
Dostępny
850,00 zł
Frezarka profesjonalna przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze różowym.
ZN.  FREZARKA PODOLOGICZNA... ZN.  FREZARKA PODOLOGICZNA... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
5 300,00 zł
Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) charakteryzuje się płynną regulacją obrotów.
ZN.  Victoria Vynn Frezarka... ZN.  Victoria Vynn Frezarka... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
360,00 zł
Frezarka Nail Drill JD9M 35W Płynna regulacja obrotów Dwa kierunki obrotów: lewe i prawe Włącznik umieszczony na bazie Uchwyt na rękojeść 3 diamentowe frezy do skórek: „płomyk”, „łezka” i cylindryczny Mandrel (nośnik na nakładki) z wymienną nakładką
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej