Nici międzyzębowe

ZL.  Seysso nić Carbon Charcol
Dostępny
Nici międzyzębowe

ZL. Seysso nić Carbon Charcol

0000010802
16,38 zł
Wyjątkowo skuteczna i wygodna w użyciu nić dentystyczna z cząsteczkami aktywnego węgla. Doskonale czyści przestrzenie międzyzębowe, usuwając z nich płytkę bakteryjną i redukując przebarwienia.
ZL.  Oral-B Nić...
Dostępny
Nici międzyzębowe

ZL. Oral-B Nić Dentystyczna Miętowa 50m

0000001689
11,00 zł
Oral-B Essential Floss Nić dentystyczna, miętowa, Dzięki delikatnej woskowanej powłoce i teksturze odpornej na rozrywanie z łatwością wślizguje się między zęby i poniżej linii dziąseł. Pomaga usuwać płytkę nazębną z trudno dostępnych miejsc.
ZL.  Wykałaczko-nitki...
Dostępny
Pozostałe akcesoria

ZL. Wykałaczko-nitki dentystyczne 50szt.

0000004481
5,50 zł
Wykałaczko-nitki znakomicie sprawdzają się jako uzupełnienie higieny jamy ustnej, szczególnie dla pacjentów nie radzących sobie z posługiwaniem się nićmi dentystycznymi.
ZL.  Oral-B Nić...
Dostępny
Nici międzyzębowe

ZL. Oral-B Nić Dentystyczna Satin Tape 25m

0000005583
11,89 zł
Gładka, wytrzymała, miętowa taśma dentystyczna Oral-B Satin Tape to taśma dentystyczna, która jest odpowiednikiem nici dentystycznej Oral-B Satin Floss. Jej regularne stosowanie daje doskonałe efekty oraz przyjemne uczucie świeżości.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej