Depilacja

ZN.  Podgrzewacz do wosku w...
Dostępny
Moc 40W Rozgrzewa wosk i utrzymuje w temp. 45° C SPOSÓB UŻYCIA:Włożyć rolkę do podgrzewacza i podłączyć do prądu.Po około 20 - 25 minutach można przystąpić do zabiegu.
ZN.  Oliwka po depilacji...
Dostępny
12,50 zł
Usuwa resztki wosku ze skóry i zapobiega jej wysuszeniu. Dodatek specjalnego emolienta zapewnia miłe odczucie miękkiej, wygładzonej i sprężystej skóry. Niezwykle delikatna z mocą naturalnych olejków, bogata w sole mineralne i witaminy
ZN.  Ella Pasta Cukrowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
143,79 zł
Zestaw do depilacji cukrowej w rolce. W skład zestawu wchodzi: podgrzewacz rolki z pastą cukrową Pastę Cukrową Ella Roll on podgrzewamy w podgrzewaczu. Do temperatury niewiele dużo wyższej od temperatury naszego ciała.
ZN.  Wosk twardy Depilflax...
Ostatnie sztuki w magazynie
50,69 zł
Wosk w postaci wygodnych w dozowaniu granulek. Twardy, bezpaskowy, powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Do wyboru: miodowy, azulen, czekolada i róża.
ZN.  Ella żel łagodzący po...
Dostępny
63,98 zł
Żel kojąco-łagodzący natychmiast poprawia stan skóry po zabiegu depilacji. Lekka, żelowa konsystencja gwarantuje szybkie wchłanianie. Żel pozostawia skórę miękką, gładką i nawilżoną. Zawiera miętę i olejek z drzewa herbacaianego.
ZN.  Wosk do depilacji...
Ostatnie sztuki w magazynie
20,68 zł
Doskonałyi dla skóry delikatnej, wrażliwej z problemami naczynkowymi.Dzięki innowacyjnej formule H2O można go nie tylko podgrzewać w tradycyjnym podrzewaczu, ale również w mikrofalówce
ZN.  Wosk do depilacji...
Dostępny
Wosk z wyciągiem z drzewa herbacianego, żelowy przeznaczony do skóry bardzo wrażliwej i alergicznej. Posiada wąską mini rolkę (7 mm) - ułatwiającą nakładanie wosku.
ZN.  Wosk cukrowy 100ml kiwi
Ostatnie sztuki w magazynie
Depilacja

ZN. Wosk cukrowy 100ml kiwi

0000013444
8,50 zł
Nowa generacja preparatów cukrowych pochodzenia roślinnego (fruktoza i sacharoza) to seria żeli owocowych.Wosk zmywalny wodą, przeznaczony do skóry wrażliwej i alergicznej.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej