Depilacja

ZN.  Wosk do depilacji...
Ostatnie sztuki w magazynie
20,68 zł
Doskonałyi dla skóry delikatnej, wrażliwej z problemami naczynkowymi.Dzięki innowacyjnej formule H2O można go nie tylko podgrzewać w tradycyjnym podrzewaczu, ale również w mikrofalówce
ZN.  Wosk do depilacji...
Dostępny
10,00 zł
Wosk przeznaczony do skóry bardzo wrażliwej i alergicznej. Ma działanie kojące i aromaterapeutyczne.Zmywany jest jedynie WODĄ, dzięki czemu nie trzeba stosować oliwki po depilacji.
ZN.  Olejek Po Depilacji...
Ostatnie sztuki w magazynie
29,00 zł
Do usuwania wosku ze skóry o przyjemnym miętowym zapachu. Oliwka ta łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry spowodowane depilacją, dokładnie usuwa pozostałości wosku na skórze.
ZN.  Silcare oliwka po...
Dostępny
12,50 zł
Usuwa resztki wosku ze skóry i zapobiega jej wysuszeniu. Dodatek specjalnego emolienta zapewnia miłe odczucie miękkiej, wygładzonej i sprężystej skóry. Niezwykle delikatna z mocą naturalnych olejków, bogata w sole mineralne i witaminy
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej