Kosmetyka

ZN.  Quickepil wosk do...
Dostępny
46,56 zł
Wosk twardy o niskiej temperaturze topnienia. Jego specjalna formuła - oparta na wosku pszczelim i najwyższej jakości kalafonii - przygotowuje skórę do woskowania przez zmiękczenie porów skóry. Do wyboru: miodowy, azulen, czekolada i róża.
ZN.  Preparat czyszczący...
Dostępny
23,80 zł
Płyn do czyszczenia urządzeń z wosku Preparat czyszczący aparaturę, powierzchnie, podłogę z parafiny. Nie pozostawia zapachu. Uwaga! Preparatu nie należy stosować na skórę!
ZN.  Ella Pasta Cukrowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
143,79 zł
Zestaw do depilacji cukrowej w rolce. W skład zestawu wchodzi: podgrzewacz rolki z pastą cukrową Pastę Cukrową Ella Roll on podgrzewamy w podgrzewaczu. Do temperatury niewiele dużo wyższej od temperatury naszego ciała.
ZN.  Ella Pasta Cukrowa...
Ostatnie sztuki w magazynie
23,80 zł
Pasta Cukrowa w Rolce. Pastę Cukrową Ella Roll on podgrzewamy w podgrzewaczu. Do temperatury niewiele dużo wyższej od temperatury naszego ciała. Nakładamy cienką warstwę pod włos, zrywamy z włosem.
ZN.  Depilflax wosk twardy...
Dostępny
50,69 zł
Wosk w postaci wygodnych w dozowaniu granulek. Twardy, bezpaskowy, powstały na bazie kalafonii sosnowej oraz wysokiej jakości wosku pszczelego. Do wyboru: miodowy, azulen, czekolada i róża.
ZN.  Ella żel łagodzący po...
Ostatnie sztuki w magazynie
61,04 zł
Żel kojąco-łagodzący natychmiast poprawia stan skóry po zabiegu depilacji. Lekka, żelowa konsystencja gwarantuje szybkie wchłanianie. Żel pozostawia skórę miękką, gładką i nawilżoną. Zawiera miętę i olejek z drzewa herbacaianego.
ZN.  Quickepil oliwka po...
Zapytaj o dostępność
29,90 zł
Oliwka delikatnie usuwa pozostałości wosku po depilacji, pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Przeznaczona do każdego typu skóry. Zawiera witaminę E.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika. Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę.

Czytaj więcej